Hakkımızda

GÜNPEN Hırdavat olarak güvenilirliği ve kaliteyi hedef aldık. Bünyemizde barındırdığımız ürünlerin çeşitliliğinin yanında, gelişen dünyanın gereği olan web sitemiz ile de müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet yelpazemizi renklendirdik.

Firmamız 1988 yılında hırdavat ve nalburiye ticareti üzerine "Özkaplan Ticaret" olarak NECATİ GÜNDOĞDU tarafından Burdur'da kuruldu. Firma ünvanı 1991 yıllında "Günpen Hırdavat İnş. Turz. Tic. Ltd. Şti." olarak değiştirildi ve Burdur'dan Antalya Sanayi Sitesi'ne taşındı. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve güven sayesinde kısa süre içinde Antalya ve çevresinde ki müşteri portföyümüzü genişlettik.

Kalitesini katlayarak yükselten bir şirket olarak, zaman içinde "GU", "PKD", "Der Breven" gibi konusunda uzman şirketlerin ürünleri ile çeşitlerimizi arttırdık. Gelişen teknoloji ve müşterilerimizin de yoğun ilgisiylede PVC aksesuarlarına yöneldik.

Günpen Hırdavat olarak bu günde tıpkı kurulduğumuz günde olduğu gibi, sürekli yenilenerek ve gelişerek, en yeni ürünleri, kaliteli ve hızlı bir şekilde müşterilerimize ulaştırmaya devam ediyoruz...

 

©2004 - Günpen Hırdavat Ticaret Ltd.Şti
Hırdavat, Nalburiye, PVC Aksesuarları Toptan ve Perakende
Sanayi Sitesi 680.SK. No.85 Antalya / TURKEY | Tel.: 0242 344 2423 - Fax.: 0242 334 7552 | E-Mail: info@gunpenhirdavat.com